NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Pėrgjigja negative e Brukselit pėr statusin kandidat, faj i opozitės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Pėrgjigja negative e Brukselit pėr statusin kandidat, faj i opozitės   Fri Oct 07, 2011 8:05 am

Pak ditė para publikimit te raportit tė Komisionit Europian pėr Shqipėrinė ministrja e Integrimit Evropian, Majlinda Bregu pohon se njė pėrgjigje e mundshme negative e Komisionit Europian nuk vonon anėtaresimin e vendit nė BE. Ajo pranon se njė pėrgjigje e tillė dėmton imazhin e vendit dhe pėr kėtė, Bregu fajėson opozitėn shqiptare. Ministrja e integrimit vlerėson se opozita nuk ka bashkėpunuar duke zgjedhur bllokimin nėpėrmjet bojkotit dhe mos votimit tė ligjeve qė kėrkojnė shumicė tė cilėsuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Pėrgjigja negative e Brukselit pėr statusin kandidat, faj i opozitės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: Rilindja e Turpit-
Kėrce tek: