NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hipokrizia, Rudina Seseri “thyen” bojkotin pėr tė shpėtuar mandatin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Hipokrizia, Rudina Seseri “thyen” bojkotin pėr tė shpėtuar mandatin   Thu Jul 21, 2011 12:31 pm

Deputetja socialiste Rudina Seseri ka surprizuar nė seancėn e fundit parlamentare, kur ka thyer bojkotin e selisė rozė. Arsyeja nuk ka qenė njė mosbindje ndaj direktivave tė kėsaj partie, por mbrojtja e mandatit tė saj. Deputetja e qarkut tė Durrėsit, pėr 6 muaj rresht nuk frekuentonte kuvendin pasi ndodhej nė Shtetet e Bashkuara, ndryshe nga kolegėt e saj, tė cilėt bojkotin e rivendosėn pas 8 majit. Sipas Kodit Zgjedhor dhe rregullores sė brendshme kuvendore, nėse nuk paraqitej dhe nė kėtė seancė, zonjės Seseri i digjej mandati. Ndonėse e ulur nė fund tė sallės, larg kamerave, prania e deputetes socialiste ėshtė njoftuar nga kryetarja e kuvendit, e cila i ka uruar mirėseardhjen. Legjislativi rifillon punimet nė shtator, muaj kur PS ka njoftuar se do tė thyejė bojkotin dhe do marrė pjesė aktivisht nė jetėn parlamentare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Hipokrizia, Rudina Seseri “thyen” bojkotin pėr tė shpėtuar mandatin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: