NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Akuzat foshnjarake te Edvin Rames

Shko posht 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Akuzat foshnjarake te Edvin Rames   Mon Feb 15, 2010 4:57 am

Nga kto radh del qart se Edvini sht plotsidht i ndrgjegjshm s kodi aktual nuk e parashikon hapjen e kutive jasht vendimeve t KQZ/Gjykats (pra q krkesa e tij sht jo-kushtetuese), por ka vetm akuza foshnjarake, n form e prmbajtje, mbi nj pseudo-nen t kodit q "duhej t ishte prfshir" (t mos harrohet se PS e firmosi kodin edhe pa 't).
Tani lind pyetja: a e dinte Edvini se do t'i humbte zgjedhjet, q kishte kaq nevoj pr kt nen?
Sa pr kmbnguljen jo-ligjore dhe deklaratave totalitariste, deri prtej limiteve t edukats minimale, nuk ka nevoj pr komentime se jan t qarta pr kdo q nuk ka mbi sy fetat e sallamit militantist.
Mbrapsht n krye Shko posht
http://newballkan.forumn.org
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Akuzat foshnjarake te Edvin Rames   Mon Feb 15, 2010 4:58 am

Hajde Edvin, hajde. Edhe vete shoku Enver do te te kishte pasur zili per menyren dhe stilin qe ke perdorur, se si i vure perpara dhe e bere "lecke" Berishen, pa le ate tjetrin Patozin qe fute te gjalle ne dhe. Po Ruci ca tha, ca tha aman, se edhe ai ka marre shume nga shoku Enver. Apo do na e beni surprize ne numrin e neserm ?
Hajde prit deri neser sa te marrim vesh se ckemi ndonje te re tjeter nga fronti Rama-Ruci.
C`jane more keto historira me "trimerira"? Ne vend te shkruani per kete hall te madh qe na ka gjetur me Ramen, e ti bini kokes, se sic tha dhe dikush ne replikat "nuk degjon kerrkend", i krihni bishtin e thurni lavde per ato qe mud te kete thene ne tryeze.
Ne kete rast vetem mund te thuhet : "Fale zot se nuk di sec thote"
Mbrapsht n krye Shko posht
http://newballkan.forumn.org
 
Akuzat foshnjarake te Edvin Rames
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Krce tek: