NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiperia po vuan nga fenomeni Edi Rama

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Shqiperia po vuan nga fenomeni Edi Rama   Tue Jan 26, 2010 8:38 am

Shqiperia po vuan nga fenomeni Edi Rama. Pasojat i ha populli Shqiptar... Me sulmet e pashoqe qe beri Edi Rama parazgjedhjeve kundra LSI-se dhe me sulmet anti-demokratike ndaj parlamentit Shqiptar dhe me sulmet anti-shqiptare qe nuk kane te mbaruar neper Bote ai ka konfirmuar me kohe se Berisha e Meta jane zgjidhja me e mire e mundshme per Shqiperine e sotme dhe se Edi Rama eshte armiku Nr. 1 i popullit Shqiptar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Shqiperia po vuan nga fenomeni Edi Rama
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: