NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Turpi i cdo socialisti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Turpi i cdo socialisti   Tue Jan 26, 2010 8:34 am

Turpi i cdo socialisti sot eshte pranimi e besimi i PS-se ne duart e Edi Rames e shokeve e tij te erret anti-shqiptar dhe mashtrues te papare!!!

Te kerkosh nga Evropa qe te perjashtoje Shqiperine, te kerkosh nga Evropa mos-liberalizimin e vizave dhe te manifestosh me te madhe ne Bote se Shqiperia eshte tmerri i botes eshte poshtersia me e madhe qe ka bere ndonje here ndonje politikan shqiptar ndaj kombit Shqiptar! Ky mashtrues e ky palaco e ka emrin EDI RAMA !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Turpi i cdo socialisti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: