NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I kompleksuar nga humbja e kontrollit mbi grupin parlamentar tė PS-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: I kompleksuar nga humbja e kontrollit mbi grupin parlamentar tė PS-sė   Sat Jan 16, 2010 5:54 am

I kompleksuar nga humbja e kontrollit mbi grupin parlamentar tė PS-sė, Edi Rama, nxitoi tė lėshojė mesazhin-kėrcėnues tė radhės, i cili mė shumė se ēdo gjė mund tė kuptohet e deshifrohet, si njė pėrpjekje pėr t’i dhėnė vetes edhe pak kohė mė shumė, deri tė dielėn tė paketėn, ditėn e mbledhjes sė Asamblesė Kombėtare tė PS-sė.
Ndėrkohė, mesazhi kėrcėnues i Edi Ramės, erdhi pas tė njėjtave mesazhe qė kishin shpėrndarė para tij deputetėt Saimir Tahiri dhe Arta Dade. Duket, mėnyra dhe pėrmbajtja e mesazheve tė Saimir Tahirit dhe Arta Dades, nuk e bindėn Edi Ramėn, i cili, u detyrua dhe doli vetė mė vonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
I kompleksuar nga humbja e kontrollit mbi grupin parlamentar tė PS-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: Rilindja e Turpit-
Kėrce tek: