NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mos luaj me jetėn e njerėzve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
Aresi

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Mos luaj me jetėn e njerėzve   Fri Jan 08, 2010 5:18 am

Qytetarėt tė irrituar ndaj deklaratave tė Ramės: Mos luaj me jetėn e njerėzve

Qėndrimet cinike tė kryetarit tė Partisė Socialiste, Edi Rama ndaj situatės sė pėrmbytjeve nė zonėn e Shkodrės dhe Lezhės kanė irrituar nė masė qytetarėt nė mbarė vendin, tė cilėt kanė shprehur indinjimin e tyre nė njė nga faqet online tė lajmeve, "Balkanweb". Mė poshtė po paraqesim disa nga reagimet e qytetarėve.

Dėrguar nga LULI mė 07-01-2010 nė 19:49

Hė mo Edvin, e solle kokėn....Dubai mirė ishte?...Kush ishte mė i gjatė, ti apo ajo kulla e re qė u inaugurua......

Dėrguar nga Arben Gjakova, Kosova mė 07-01-2010 nė 19:41

Ma merr mendja qė ky greku ėshtė i kėnaqur !!!

Dėrguar nga Artisti, London mė 07-01-2010 nė 19:27

APOKALYPSIS nga opinioni dukesh qė je njė racist dhe turpi bie mbi ty. Ti nuk je gjė tjetėr vetėm njė ish-sekretar organizate qė merrej duke shkruar prapa shpine, duke fyer dhe sharė tė gjithė ata qė ti nuk kishe mundėsi tua thoje nė sy se dukesh qė je njė frikacak. Fat i madh pėr ty edhe sot qė fshihesh mbrapa kompjuterit dhe shkruan me kaq urrejtje pėr atė pjesė tė popullit qė t'i mendon se je mė i mirė hipokrit. Tipa si puna jote kanė frikė dhe nga vetvetja, ti je vetėm njė krimb dhe asgjė tjetėr. SHAME ON YOU. Dėrguar nga Bato Dibra, Bruksel mė 07-01-2010 nė 19:20

Zoti Rama, mos e pėrdor fatkeqėsinė pėr kapital politik. Nėse thua se qeveria e tanishme ka pėrgjegjėsi, sepse nuk ka investuar etj., etj., shtrohet pyetja: po ju kur ishit nė pushtet a bėtė gjė, a investuat gjė pėr t'i dalė pėrpara situatave tė tilla? Po ju pėrse heshtėt deri tani? A nuk ėshtė roli i opozitės tė ndihmojė vendin e popullin me oponencėn e saj konstruktive atėhere kur duhet dhe jo pushkė pas lufte? Edhe nė kėtė rast ju jeni njėlloj bashkėfajtorė dhe bashkėpėrgjegjės.

Dėrguar nga Visi, Tiranė mė 07-01-2010 nė 19:11

Ky mban vetėm fjalime, se vetė nuk bėn gjė. Edvin, ik se vetėm tė lehėsh di ti! Ik merru me Tiranėn se pėrmbyten rrugėt sa herė qė bie shi! Taksirat pėr ne qė na ka rėnė pėr hise njė si ti!

Dėrguar nga Diard Krasniqi, Gjakovė mė 07-01-2010 nė 19:10

Si nuk tė vjen turp o Edi Rama edhe fatkeqėsitė natyrore ia hedh Sali Berishės.

Dėrguar nga Artisti, London mė 07-01-2010 nė 19:02

Si thua sikur tė dalėsh pak pėr pushime nga Parisi tė meditosh pak, se ndoshta je lodhur pak nga pushimet e Dubait mbase do tė ishte mė mirė dhe kur tė kthehesh bėj njė nga ato pikturat moderne se ja thua mirė atyre, kurse politika ėshtė aritmetikė e vėshtirė pėr ty edhe diēka tjetėr ma merr pak dhe Erjonin e vogėl dhe jepi ca penela se fillon e qan ai dhe kush e dėgjon pastaj.

Dėrguar nga Klodi, Boston mė 07-01-2010 nė 18:56

Shumė mirė Edi Rama i jep direktivat e pėrgjegjėsisė tė pėrcaktuara nga nipi i Adil Ēarēanit me emrin Pajtim Bello. Atė duam dhe ne tė pėrcaktohen pėrgjegjėsitė, po mirė bėn shko nė Prokurori dhe pėrgjigju pėr pėrmbytjen e Tiranės nga ujėrat e liqenit apo ti je perėndia dhe s'tė dėnon Prokuroria.

Dėrguar nga SHBA mė 07-01-2010 nė 18:54

Eshtė pėr tė ardhur keq pėr ty ore zoti Rama qė ēdo ditė pret qė tė ndodhi diēka nė Shqipėri e ti tė fajėsosh dikė, mos e mendo veten se je mė i mirė, mė i zi je se sa qė flet.

Dėrguar nga Hasi mė 07-01-2010 nė 18:54

Fėrko duart dhe lutu tė ndodhė ndonjė fatkeqėsi, se kėshtu ke shpresė tė vish nė pushtet. Si nuk ke turp.

Dėrguar nga Artisti, London mė 07-01-2010 nė 18:39

Tė duket paksa qesharake kur tipa si Edi Ram Teveqeli mendojnė se do ta kishin menaxhuar mė mirė situatėn e hidrocentraleve. Harrove o teveqel Liqenin Artificial tė Tiranės para ca vitesh qė mbyti tė gjithė Tiranen e Re. Fat i madh qė ti nuk je dhe nuk ke gjė nė dorė, se pėr ty do tė ishte mbytur e gjithė Shqipėria, sepse artista dėshtakė si puna juaj, kurrė nuk bėhen politikanė tė pėrkryer. Vidh edhe pak se do tė vijė koha qė tė japėsh llogari edhe pėr Fondacionin SOROS qė e vodhe bashkė me pionierėt e tu.

Dėrguar nga Mishel Alia, France mė 07-01-2010 nė 18:36

Ik mor debil mos luaj me jetėn e njerėzve nė kėto momente, ke boll kohė tė lehėsh mė mbas. *****.

Dėrguar nga Ilir mė 07-01-2010 nė 18:30

O hajdut, mbylle gojėn dhe shiko kur bie shi nė Tiranė pėr gjysėm ore dhe gjysma e Tiranės pėrmbytet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Mos luaj me jetėn e njerėzve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: Rilindja e Turpit-
Kėrce tek: