NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fundi nje here e per gjithmone korrupsioniot te sekserve te vizave,korrupsionit te doganave,te krimit ekonomik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Fundi nje here e per gjithmone korrupsioniot te sekserve te vizave,korrupsionit te doganave,te krimit ekonomik   Sat Dec 26, 2009 10:18 am

Sali Berisha eshte arkitekti dhe njeriu qe po harxhon te gjitha energjit per te zhvilluar dhe per te perparuar te gjithe shqiptaret ne europe,per ti dhene fund nje here e per gjithmone korrupsioniot te sekserve te vizave,korrupsionit te doganave,te krimit ekonomik si teja me e keqe e shqiptarve,dhe krimit me te keq e me te damshem per shqiptaret ... Shiko mė shumėatij politik.Dhe per kete te ghjithe po zemrohen sepse jeta dhe veprimtaria e tyre,familjare,politke, ekonomike,dhe morali tyre familjare eshte kunderbanda.Pikrishte edi rama po bane zhurme se nuk don shqiptaret ne Europe,se nuk don me ipa vilat ne Spanje kushe,se nuk don me pa Sqiptaret ka ndertojne ne Europe se nuk don perparim.Te nderuar lexues,te nderuar emigrant ku do qe jeni hiqni bindjes politike perkrahni afirimin e njerzeve tuaj pran jushe,perkrahni Ameriken, perkrahni Europen,perkrahni ate qe ju afron prane tyre,perkrahni ate qe ju afron me vellezrit e motrat dhe ju ban ma te pasur.Ju lutem mos perkrahni ate qe braktis familje,ate qe nenen e njeh si mbules ndershmerie ndaj korrupsionit.Duke perfunduar kete shkrim deshiroj te gjithe analizoni ku kemi qene dhe ku jemi.Falenderoj te gjithe lexuesit e ketij shkrimi.Rrofshin te ghithe Shqiptaret e ndershem,rrofte demokracia,suksese zotit Berisha ne rrugen e intergimit te Shqiptareve ne Europe.
S.Y
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Fundi nje here e per gjithmone korrupsioniot te sekserve te vizave,korrupsionit te doganave,te krimit ekonomik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: