NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Halo-protesta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
Aresi

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Halo-protesta   Sat Nov 21, 2009 10:17 am

Halo-protesta

- Rama mbajti tė vetmen protestė, me hale me vete

- 20 nėntori, protestė leshi

- Zhvendoset orgjia e Pezės - Edvini dhe Dashi mbesin me tė njėjtat role

- Ngjela merr pjesė nė protestė, se thotė se ndihet i ēnderuar

- Valentina Leskaj bėrtet mė fort se duhet, ngaqė ngatėrron llojin e miellit

- Erion Veliaj, i pakėnaqur nga njė protestė-orgji, ku njerėzit s’janė aktivė aq sa duhet

- E Madhja protestė, ku Gjinushit iu ngjall malli pėr WC-nė e Ramiz Alisė

- 20 nėntori, protesta e vetme qė ka fillim publik, por fund ilegal

- 20 nėntori, protestė ēadrash me fuqi profilaktike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
 
Halo-protesta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: Rilindja e Turpit-
Kėrce tek: