NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gramoz Ruci simbol i krimit mafioz ne PSSH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Gramoz Ruci simbol i krimit mafioz ne PSSH   Thu Nov 19, 2009 2:13 pm

GRAMOZ RUCI mban peng PSSH,ish ministri i brendshem komunist kercenon Shqipetare me provokime dhe dhune per te mbrojtur veten e tij nga kimet komuniste mafioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cakalli7

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 19/11/2009

MesazhTitulli: Re: Gramoz Ruci simbol i krimit mafioz ne PSSH   Thu Nov 19, 2009 2:55 pm

Sa te jete Gramoz Ruci ne pssh nuk ka qetesi populli, mafia e pssh shef interesat e saja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
"A"TI SHPIRTEROR I DALLAV

avatar

Numri i postimeve : 2
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Gramoz Ruci simbol i krimit mafioz ne PSSH   Sun Nov 22, 2009 8:54 am

Parashikimet per dhune te Rucit shkuan kot ..e zbuluan si organizate.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gramoz Ruci simbol i krimit mafioz ne PSSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gramoz Ruci simbol i krimit mafioz ne PSSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: