NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Thu Nov 19, 2009 1:48 pm

TAKSA E PASTRIM GJELBERIMIT PERDORET PER TE BERE PROTESTA KUNDER BE. EDVINI VJEDH QYTETARET E TIRANES DHE PAGUAN ISH SIGURIMSA PER TE KRIJUAR RREMUJA NE SHQIPERI, POR GABOHET SEPSE QYTETARET E TIRANES DO NGRIHEN NE PROTESTE QE TI KERKOJNE TAKSEN E PASTRIM-GJELBERIMIT .KU SHKOJNE PARET E TAKSES??EDVINI VJEDH TAKSAT E TIRANES DUKE BERE REKLAMA PER PROTESTA KUNDER BE.TIRANA NE DUARTE TE ADMINISTRATOREVE MAFIOZE QE VJEDHIN QYTETARET E TIRANES


Edituar pėr herė tė fundit nga Aresi nė Sun Nov 22, 2009 9:58 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
agathia12

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Sun Nov 22, 2009 9:04 am

EDVIN RAMA vjedh taksat e popullit te tirane per te paguar protestus te pssh ne mitingje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PetritKola

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Sun Nov 22, 2009 9:12 am

dale dale po me te vertet ku shkojne taksat e ndricimit dhe gjelberimit????????????????? rama qenka hajduti me i madh i balkanit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr SKUTHI

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Sun Nov 22, 2009 9:15 am

TAKSEN E BASHKISE E NDAN ME GRAMOZ RUCIN>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Madam Butterfly

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Sun Nov 22, 2009 9:18 am

Dr SKUTHI shkruajti:
TAKSEN E BASHKISE E NDAN ME GRAMOZ RUCIN>
biznes seksi,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mystica

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Sun Nov 22, 2009 9:21 am

Madam Butterfly shkruajti:
Dr SKUTHI shkruajti:
TAKSEN E BASHKISE E NDAN ME GRAMOZ RUCIN>
biznes seksi,
uaaaaaa turp per taksen e seksit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
人ネパ

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   Sun Nov 22, 2009 9:24 am

mos harroni taksen e balkanweb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
EDVINI ME TAKSAT E GJELBERIMIT PAGUAN NJEREZ PER PROTESTE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: