NEWBALLKAN


 
ForumPortalli*Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E MAJTA SHQIPETARE NE REVULUCION ME VETVETEN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aresi
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 651
Join date : 28/02/2008

MesazhTitulli: E MAJTA SHQIPETARE NE REVULUCION ME VETVETEN   Thu Feb 28, 2008 4:10 pm

E MAJTA SHQIPETARE NE REVULUCION ME VETVETEN ,,,BRENDA TE MAJTES RACIZEM DHE URREJTJE PER NJERI TJETRIN ,EMAJTA URREN DHE VETVETEN DHE ISH KRYETARIN E TYRE REVULOCIONI KA NISUR BRENDA TE MAJTES SHQIPETARE, POLITIKANET E TE MAJTES NEN PRESIONI E REVULUCIONIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://newballkan.forumn.org
orest21
Newballkan
Newballkan
avatar

Numri i postimeve : 2
Join date : 28/02/2008
Age : 50

MesazhTitulli: Re: E MAJTA SHQIPETARE NE REVULUCION ME VETVETEN   Thu Feb 28, 2008 7:24 pm

E majta eshte drejte shperberjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E MAJTA SHQIPETARE NE REVULUCION ME VETVETEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
NEWBALLKAN :: RUBRIKA POLITIKE :: POLITIKA-
Kėrce tek: